Rubriky
Uncategorized

Spotřebováno #1 – co nesmí chybět na žádném blogu

Pro pozvednutí úrovně tohoto blogu je třeba přistoupit k trendům moderního blogování. Mezi ně patří tzv. SPOTŘEBOVÁNO.

Nevíte-li, co SPOTŘEBOVÁNO znamená, věřte, že princip je snadný. Člověk spotřebuje nějaké výrobky, vyfotí obaly produktů, které spotřeboval, napíše, že je spotřeboval a ošklivé fotky spotřebovaných věcí s popisem dá do rubiky SPOTŘEBOVÁNO na svém blogu (ne, nedělám si srandu).

SPOTŘEBOVÁNO je absolutní nutnost moderního blogu. Omlouvám se všem, co mají dost vlastních odpadků, ale bez této rubriky by náš blog zanikl, a to je něco, co si opravdu nepřejeme.

První spotřebovaný set jsou pleny a vlhčené ubrousky. Jste již jistě nedočkaví, proto přináším foto (v této rubrice se fotí pouze obaly, naštěstí!).

SPOTŘEBOVÁNO
SPOTŘEBOVÁNO

Dále zde máme nějakou kosmetiku. Všechny tyto šampóny zvládly za poslední měsíc spotřebovat při koupání naše děti; nalily si je do vany. Zda dokáží umýt vlasy, nevím, ale dětskou pokožku vysušují.

 

SPOTŘEBOVÁNO
SPOTŘEBOVÁNO

A na závěr produkt spotřebovaný mnou. Věřte, že kdybych to nesežrala, vy byste přišli o tenhle příspěvek, ale já bych možná přišla o nervy.

 

SPOTŘEBOVÁNO
SPOTŘEBOVÁNO

Doufám, že se vám fotky obalů líbily. Věřte, že na opravdu moderním blogu je SPOTŘEBOVÁNO každý týden. My ale zůstaneme konzervativní. Doufám, že jste se poučili, inspirovali a již jdete fotit svoje spotřebované výrobky. Fotek obalů totiž není nikdy dost!

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *