Rubriky
Kam s dětmi Kam s dětmi na výlet Kam s dětmi za koupáním Kam s dětmi za sportem

Kam s dětmi za neobjeveným koupáním? Nádrž v Sebečicích na Plzeňsku s klouzačkou i hřištěm – program na horké letní dny!

Koupaliště Sebečice
Koupaliště Sebečice

Máte v Česku rádi malá upravená koupaliště, která ještě neobjevily masy lidí? My jsme si jedno oblíbili, když jsme tu byli na dovolené. V Google mapách dokonce není ani vyznačena vodní plocha, na Mapy.cz zase nenajdete, že jde o koupaliště. Mrkněte na naši mapku, kde se nádrž nachází:

Kam na koupání z Plzně?

Tahle malá vodní plocha se nalézá v obci Sebečice na Rokycansku. Dostanete se sem autobusem ze Zbirohu nebo pěšky po zelené a po modré od vlaku Radnice. Parkování je zde bez větších problémů.

 

Vodní nádrž Sebečice
Vodní nádrž Sebečice

Opravené koupaliště, hřiště i trampolína

V roce 2014 proběhla revitalizace koupaliště. Malá vybetonovaná nádrž je údajně napájena z pramenů. Pláž je travnatá. Kromě koupání tu naleznete i dětské hřiště s trampolínou (v létě bohužel na slunci). Stín zajišťuje několik slunečníků a pár stromů. Okolí koupaliště je vždy pečlivě upraveno.

Hřiště u vodní nádrže
Hřiště u vodní nádrže

Bez občerstvení, zato přátelská atmosféra

Pokud sem pojedete, nezapomeňte si vzít svačinu, protože v okolí se nenachází žádné občerstvení. Zato zde i horkých letních dnech narazíte na milé lidi z okolí, klid a pohodu.

Trampolína
Trampolína

Znáte podobné tipy na koupání?

Znáte podobná koupaliště? Podělte se s námi na Facebooku našeho blogu nebo ve skupině o výletech a dovolených.

Můžete také přidat tip na výlet do naší veřejné mapky s výlety.

Pokud vás zajímají jen naše tipy, otevřete si naši mapku.