Bagr – ze života se třemi dětmi. Chlapečky.

Základním doplňkem ke třem chlapečkům ve věkovém rozmezí 1-5 let je BAGR. Respektive BAGRY.

Bagr jako šperk

Bagry nás doprovázejí dnes a denně. Bagr je pro matku skvělý doplněk. Existují bagry velikosti mini, které se vejdou i do té nejmenší kabelky nebo se dají připnout na náušnice. Bohužel dětem většinou nestačí a dožadují se bagrů velikosti XXL plus. Tyto kousky se do kabelky nevlezou. Ani do velké kabelky. Ani do opravdu velké kabely. Tyto bagry se vejdou do krosny. Když je přivážete navrch nebo odmontujete lžíci.

Tři děti – tři bagry

Pokud má někdo tři děti, potřebuje s sebou nosit tři bagry. Nosit bagry na písek tedy znamená jít s obrovskou krosnou (plnou svačiny), na které jsou přivázány tři bagry. Vypadá to blbě a je to těžké, ale existuje i horší program pro děti, jako třeba demolování bytu, tudíž se rodič (často to bývá matka), rád obětuje.

Mami, vzalas bagry?

Mami, vzalas bagry?

Bagr se rozbije raz dva

Rodiče, jejichž děti milují bagry, se časem stanou mistry také v opravování bagrů. Ano, dnešní děti, které si ničeho neváží, bagry rozmontovávají, rozšlapávají lžíce, utrhávají kabinu, ulamují kola a kreslí na bagry lihovkou sprosté obrázky. Rodič, častěji matka, musí umět závady odstranit, nebo vysvětlit dětem jejich výhody. Přesvědčit malého hošíka, že bagr je bez lžíce hezčí než s ní, bývá ovšem i pro zkušenou matku veliká výzva.

Jak nakreslit bagr

Rodiče též musí umět bagr nakreslit jedním tahem levou zadní – nebo pusou. Pusou to je náročnější, ale když máte tři děti za čtyři roky, nic jiného vám nezbývá. Nejen, co se kreslení týče.

Kreslení bagru, traktoru a mašiny

Kreslení bagru, traktoru a mašiny

Zajímavosti ze světa bagrů

Bagrů máme doma vícero. Mohu vám proto prozradit pár zajímavostí z jejich světa. Když se hodí bagr z Dupla vší silou o podlahu v čekárně, rozletí se bagr až do ordinace. Při jízdě na bagru v místnosti je třeba dbát zvýšené bezpečnosti. Obzvlášť tehdy, když je v místnosti nezabezpečený radiátor. V kabině a lžíci bagru se dají pašovat různé předměty domů; šiška, hlína, jehličí a psí hovínka. Zkušená matka tyto skrýše zná, avšak jiné hlídací osoby bez celního výcviku mohou mít problém.

Jen jeden bagr je ten pravý!

Jen jeden bagr je ten pravý!

Jak jsem říkala, bagrů máme doma dost. Na hřiště jich vždy bereme víc. Nicméně když na to dojde, všichni chtějí stejně jen a pouze ten jeden bagr. Ten nejlepší. Ten s ohnutou lžící. Ten s řidičem. Ten, co jsme čórli na hřišti. Ten, co ho chce brácha! I kdyby byly tři bagry zcela stejné, jen jeden bude favorit. Borec, který stojí za pořádnou rvačku se sourozenci.

Máte lepší zkušenosti s bagrem? Podělte se s námi na Facebooku blogu.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

How Fast Does Stretching Show Results Penis Enlargement|Weight Loss Pills Murrieta|Select Brand Cbd Drops