Bezvadná dětská lahev NUK – nejlepší na trhu!

Toto není blog, kam by výrobci posílali své výrobky. Samozřejmě se ale spolupráci nebráníme, obzvlášť ráda bych ve schránce našla koupací kyblík, mou oblíbenou věc. Pokud by výrobci chtěli, napsali bychom, že naše děti jsou jen díky jejich produktům happy, a že konečně vypadají trochu roztomile. Vzhledem k našemu stylu by tomu jistě spoustu lidí věřilo.

Zacvičíme se třeba na lahvi NUK Sports Cup. Máme k ní i dojemný příběh… Koupili jsme si ji, protože jsem na cvičení zapomněla vzít pití. Je to opravdu dramatická historka, protože jsem žádnou další tekoucí smradlavou lahev doma nechtěla, ale osud mi ji postavil do cesty. Na trase na cvičení nejsou potraviny. Zato jsme šli kolem dětských potřeb. A protože jsme opravdu spěchali, a být na cvičení bez pití, jsem nechtěla riskovat (že by mi zas nějaká matka něco poradila), rozhodla jsem se koupit nějakou dětskou lahev a naplnit ji vodou z vodovodu. Koupila jsem NUK Sports Cup z řady FIRST CHOICE (first choice rozhodně).

Tudíž, místo vody RAJEC za deset korun, jsem vysolila tři stovky za značkovou nerozbitnou polypropylenovou lahev se silikonovým uzávěrem. Navíc prázdnou, takže jsme ještě šaškovali při plnění lahve na WC (plnili jsme ji z umyvadla, ne z mísy, pochopitelně). Nemám k té lahvi úplně dobrý vztah. Ale jak říkám, stále mě třicetkrát víc než RAJEC, již naplněná pramenitou vodou z hor, z nejčistší přírody.

Lahev made in Germany tedy používáme. Musím ocenit, že opravdu neteče. Občas neteče, ani když chce syn pít. Možná je to tím, že praktické, pohodlné, měkké push-pull pítko neumí pořádně otevřít. Jde to ztuha, kompromis mezi snadnou manipulací a těsnícím efektem opět nevyšel (nutno podotknout, že u většiny lahví to bývá opačně – snadná rozmontovatelnost a netěsnost – též vražedná kombinace v rukách malého dítěte). Je vidět, že lahev navrhoval nějaký německý inženýr. Absolvent ČVUT by to  jistě vymyslel lépe, protože jak známo, české univerzity patří mez světovou špičku.

Značková PP lahev

Značková PP lahev

Značkové plasty nesmrdí, jako většinou nové plasty zapáchají. Zato však nám lahev začala smrdět asi po pátém použití. Člověk se musí sakra snažit, aby ten důmyslný uzávěr vymyl. Zajímalo by mě, zda na mytí má výrobce certifikát… Nebo se snad jedná o jednorázový výrobek?! Asi ne, když píše: “se širokým hrdlem pro snadné plnění a čištění”.

Závěrem bych chtěla shrnout své pocity z nákupu: Nejradši bych lahev vyhodila. Syn ji má bohužel rád, je díky ní happy a vypadá s ní roztomile.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Male Enhancement Pills Sold In Convenience Stores|Chocolate Flavored Dietary K Food Supplement|Canadian Cannabis Oil Exports Quadrupled In 2017