Co přinést na návštěvu – tipy na dárek pro děti a jejich matku

Jako zkušená matka bych vám dnes chtěla poradit pár vhodných dárků, které můžete přinést matce a jejím dětem, jdete-li k nim na návštěvu. Člověk, obzvlášť bezdětný, se takhle občas rád zajde podívat na miminko nebo si pohrát s legem dítěte svojí kamarádky. Máte-li pocit, že je na takovou návštěvu vhodné přinést nějakou pozornost, ale nevíte co, řiďte se mými radami.

Matce se jistě bude líbit nějaká kosmetika. Teď myslím krém na vrásky, stařecké skvrny nebo make-up s EXTRA krytím. Dárek je vhodné doplnit poznámkou: „Já to nepoužívám, ale, jak tak na tebe koukám, bude se ti to teď hodit!“

Chcete-li být opravdu praktičtí a máte-li s matkou bližší vztah, přineste jí stahovací pás nebo kalhotky. Velikost volte univerzální XL, příp. XXL. Potěší i inkontinenční vložky nebo kniha: „Kegelovy cviky“. Je-li matka zarytá kojička, věnujte jí pro miminko nějakou pěknou láhev, abyste ji upozornili, že existují i jiné způsoby krmení. Matce, která nemůže kojit, přineste např. vložky do podprsenky, čaj nebo vitamíny pro kojící matky – třeba jí laktaci ještě zachráníte! Těm, co používají látkové pleny, neváhejte pořídit parfémované Pampersky, aby konečně mohly vyzkoušet produkty moderní doby, které jim v porodnici evidentně zatajili.

Určitě matce nenoste nic sladkého. Žádné čokoládičky nebo dorty. Ty naopak přineste jejím dětem. Kupte co největší, takové, co se dají hodně rozpatlat, s velkou vrstvou čokolády nebo barevné náplně. Matce se omluvte, že pro ni nemáte, že jste si mysleli, že teď musí hubnout.

Jako alternativu můžete zakoupit lízátka nebo jiné sladkosti, nejlépe pořádně barevné, modré, fialové, rudé – větší množství nebo balení, aby dětem chvíli vydržely. Preferujete-li slané, balíček chipsů jistě potěší. Ale nešetřete na těch chudinkách, alespoň půlkilový! Tyto předejte dětem hned po příchodu (nejlépe rozbalené) přímo do ruky, aby rodiče neměli tendence jim dobrůtky zabavit nebo dokonce sežrat. Určitě se rodičů neptejte, zda danou věc děti jedí – děti jsou schopny se rozhodnout samy!

Chcete-li dětem přinést něco opravdu užitečného pro jejich rozvoj, doporučuji kreativní sadu pro malé malíře nebo Malého chemika! Prstové barvy jsou ideální, stejně tak potěší sada razítek s pořádnou dávkou náhradního inkoustu nebo pastelky pro malování v koupelně. Koupíte-li modelínu, hned ji dětem vybalte, aby ji mohly otestovat.

Děti milují kreativní dary!

Děti milují kreativní dary!

Víte-li, že rodina bojuje s nějakým problémem, neváhejte jim nabídnout pomocnou ruku. Nic nepotěší matku tříletého chlapce, kterého se nedaří odplenkovat, tak, jako zpívající nočník! Zoufalá matka o něm jistě ještě neslyšela. Pro atopiky přineste hodně navoněné mýdlo, aby si dítě pěkně zvykalo, alergikům jedině květiny, protože bez setkání s alergeny se dítě se svým handicapem nevyrovná. Matka bude ráda, že jí konečně někdo rozumí a poradí.

Otci přineste lahvinku a nezapomeňte ho ujistit, že mu to sluší a také ho trochu politujte, jak to má teď jistě těžké. Pozvěte ho na tenis nebo někam na skleničku, aby si od manželky a dětí mohl odpočinout!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Sex Pills Help Ed|Lose 40 Lbs In 2 Weeks|Cbd Gummies For Pain Without Hemp