Dárky pro babičku #1 – malování na koberec

Dárky pro babičku je nová sekce našeho blogu. Protože my hrozně rádi tvoříme. Tvoření a vyrábění s dětmi je skvělý způsob, jak děti zabavit. Zlepšení představivosti, trénink hrubé, jemné, mikro a nanomotoriky, apelace na smysly, aby nezakrněly – no znáte to. Zároveň tím přijdete k nějaké pěkné nové věci, k pomalované zdi, nevypratelné skvrně na triku a provrtanému stolu. Ale to nevadí; hlavní je, že jsou děti šťastné, na nepořádek nehledě. A že se deset minut (no, možná uberte) nervou (hlavní cíl v naší rodině).

A protože výrobky se přeci musí kvalitně uplatnit a rodiče si jich tolik neváží, je odbytiště našich výrobků jasné! Babičky! A proto se také tato sekce bude jmenovat Dárky pro babičku. Není to žádná ironie. Prezentujeme zde skutečné věci, co jsou děti schopné vyrobit. Tento blog se vyznačuje tím, že vám ukážeme, co je možné vyrobit s dětmi. Žádný Instagram-fejk, kdy dá matka děti do jeslí, ušije plyšovou muchomůrku a potom ostatní poučuje, že mají levé děti, když v 18 měsících neumí ušít stejnou muchomůrku.

Kreslení na koberec

Jak využít zbytky koberce? Není nic jednoduššího než si z nich udělat s dětmi pěkný obrázek. Protože kreslení na papír je přeci nuda!

Potřeby

  • Koberec
  • Fixy na textil

Postup

Z koberce se vystřihne (vyřízne) útvar menší velikosti. Na ústřižek mohou děti kreslit dle libosti, jako by kreslily na normální papír. Doporučuji kreslit na rubovou stranu. Vznikne zajímavý obrázek. Když si podobnými obrázky obložíte pokoj, změníte tak (možná) i akustické vlastnosti místnosti.

A to je vše, přátelé. Žádná věda, ale vypadá to efektně! Babičce se bude obrázek určitě líbit. Nebo dědovi. Protože dědovy narozeniny se blíží…

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Sex Protection Drugs|Best Walmart Diet Pills|Can You Administer Cbd Oil On Your Wrist