Dědí po sobě vaše děti boty? Pořiďte si větší byt…

Máte-li děti, brzy zjistíte, že věc, kolem které se vyskytuje nejvíce teorií, rad a filozofických směrů, je dětské obouvání. Někdo radí chůzi naboso, někdo radí pevnou kotníčkovou obuv nesundávat ani na spaní a na koupání.

Boty musí mít zdravotní certifikaci a razítko od auditora dětských nohou, protože jinak? Jinak zničíte dětem nohy, záda a celé životy! Co se týče obuvi, je tlak na rodiče enormní, to mi věřte, snad ještě větší než v jiných oblastech – aby ne, jsou v tom těžký prachy!

Všechny zdravotní nevýhody, které má nošení bot po starším sourozenci (i když je měl na sobě dvakrát, i když jde o holínky do deště obuté sporadicky), si přečtěte jinde (pokud nechcete propadnout hysterii a pocitu deprese, že jste špatný rodič, tak to nečtěte).

Pokud se rozhodnete, že opotřebovanost bot zvládnete odhadnout pohledem (ano, je to na té botě celkem vidět, jak moc je okopaná a prošlapaná, pokud tedy není člověk slepý), věřte, že tento přístup má jednu velkou nevýhodu;

Z bytu se stane skladiště nejrůznější obuvi… Máme všechny velikosti holin od 20 až po 33, některé dokonce dvakrát… O sandálech, botách do vody a náhradních sněhulích ani nemluvě…

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Chinese Herbal Pills For Erectile Dysfunction|Best Food For Dinner To Lose Belly Fat|Cannabis Vapor Oil Is Legal