Dětská herna Mega Bloks – kam s dětmi

Většina příspěvků na tomto blogu, které se týkají doporučení na výlety a zábavy, neposílají čtenáře do nákupních center. Většinou spíše odrazujeme od podobně blbých nápadů jako je návštěva obchoďáku se zlobivými dětmi. Tento článek ale udělá výjimku. Dnes Vám doporučíme, abyste se s dětmi vydali do herny Mega Bloks přímo do ráje konzumu!

V březnu jsme byli v herně Megabloks v pražském Edenu. Nyní se podobná herna objevila v OC Letňany. Ve čtyřech velkých bazénech zde naleznete obrovské množství těch největších kostek Mega Bloks. Jedná se o množství, které si domů prostě nepořídíte.

Megamegamegabloks herna

Ono si tyhle kostky domů nemusíte vlastně pořizovat vůbec! Pokud je chcete dětem dopřát, sledujte akce obchoďáků a jednou za čas s dětmi vyrazte do Mega Bloks herny! V Letňanech bude herna do 24. října 2017, ale jek říkám, nebylo to poprvé, kdy jsme se dostali k téhle skvělé atrakci. Bude se možná někde opakovat!

Z obřích kostek se dají postavit skutečně veliké stavby. My třeba doma nemáme takovéto množství kostek od žádné stavebnice. Nemáme na to ani prostor, abychom naplnily čtyři pokoje nějakými kostkami. Tady takové množství ale je! Můžete stavět věže vyšší, než jsou děti. Můžete dokonce děti do nějaké stavby uvěznit a potom si celé odpoledne hrát bez nich (doporučuji)!

Sdílejte plast s ostatními, zachráníte planetu!

Co se týče ekologie, hernička určitě boduje. Kdybyste si domů navezli toto množství plastu, cítili byste se jistě provinile. V herně nemusíte, zde se barevné plastové štěstí a radost sdílí. Další výhoda (pro někoho nevýhoda) je, že díky absenci barevného plastu ve vaší domácnosti se vám nebude vyhýbat vaše ultraortodoxní Montessori kamarádka.

Zde bych také ráda zdůraznila, že kostky byly čisté, a ne jak to v hernách bývá (olámané, upatlané cizí špínou, fujky i pro otrlé matky).

Ráda bych vám taky řekla, že zatímco si děti budou v poklidu hrát, můžete si dojít nakoupit, ale není tomu tak. Herna je bez hlídání. Hlídat, zda vaše dítě neleze pod pódium, neolizuje reklamní bannery, nemasí se s cizími dětmi o tu jedinou dobrou žlutou kostku, to musíte sami. Stejně jako sami musíte dávat pozor, zda se vaše dítě nesnaží zbořit bránu, kterou se nějak nepodařilo přivázat (jó, brigádníci z agentury asi nechodili do Skauta, aby uměli pár důležitých uzlů).

Výhoda samozřejmě je, že v obchoďáku neutratíte ani korunu, protože budete muset celou dobu dřepět v herničce.

Jó a pokud máte na LinkedIn přidaného nějakého grafika nebo člověka z marketingu od Mega Bloks, sdílejte mu následující fotky na zeď a vyřiďte mu, že jsou v téhle firmě fakt cool! Nesnáším tupé dohady, jestli modrá je dost modrá, jestli se to píše Megablocks, MEGABLOKS, mekablogs, písmenko „M“ jestli je dost špičaté, font dost expresivní a červená s nádechem zelené dost červená. V téhle firmě mají evidentně grafický manuál megaliberální, takže si mohou dovolit tohle:

Prostě palec nahoru! A válení se na pytli zdar!

Obří pytel na válení

Obří pytel na válení

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Virmax Male Enhancement Reviews||Methods Of High Cbd Hemp Drying