Dobré nápady matky se třemi dětmi

Občas mívám na hřišti fakt dobré nápady, na které jsem patřičně hrdá. Tuhle jsem poradila chlapcům, co si hráli s mými chlapci, že mají vykopat co nejhlubší jámu.

Tohle je náš brečící stroj!

Chtěla jsem je zabavit, neboť vymysleli, že náš nejmladší je “Brečící stroj“. Jakože když ho zvednete do výšky, tak začne brečet. Celkem blbá hra, ale zaujala půlku hřiště.

Tak raději vykopejte díru, jo?

Na kopání díry se chytili. Pravda, slíbila jsem jim, že pak vyzkoušíme, zda se do ní náš nejmladší vejde. Nicméně znáte chlapy… Stačí trochu hecovat, a zapomenou, že jim stačila díra pro batole.

A tak kopali, a kopali, až…

A tak kopali, kopali a bagrovali, až na tu podložku na dně pískoviště (celkem hluboko na některých hřištích). Musím říct, že odvedli slušnou práci. Do díry se vešly tak tři pětileté děti. Hlavou dolů. Byla jsem na sebe pyšná, jak jsem je bezkonfliktně přesměrovala od brečícího stroje k aktivní činnosti.

Tak schválně, kam se dokopete!

Tak schválně, kam se dokopete!

Co matka, to názor

Bohužel, jejich maminky to tak růžově neviděly. Viděly to hnědě. Takový písek umí celkem dobře nabatikovat bílé triko, odřít nové Superfity (značka bot – pro ignoranty), vylepšit účes, poškrábat brýle – no prostě voživit vzhled každého dítka. Maminky mi ani nepoděkovaly, že jsem jejich dětem vymyslela tuhle zábavu, a ony nežadonily o mobily!

Ale takový už je život nás, matek třech dětí, ve společnosti s porodností 1,5 dítěte na ženu. Tak se k nám přidejte! Na Facebook nebo v reálu – tři je krásné číslo – ale jsou i krásnější. Třeba osm!

You may also like...

Top Sex Power Tablet In India|Best Seller Weight Loss Pills Amazon|Transporting Thc Oil On A Plane