Jak být správnou matkou

Ač se s ostatními matkami vzhledem k popularitě hormonální antikoncepce mezi mými vrstevníky zas tak často nepotkávám, stačila jsem si všimnout, že matky (včetně mě) mají jednu společnou vlastnost: Chtějí být opravdu dobrými matkami. Byly by rády, kdyby společnost jejich roli uznala a ocenila.

Za svou krátkou kariéru matky jsem ale zjistila, že matky nikdy nic nedělají správně. Pokud používáte papírové pleny, měli byste přejít na látkové. Pokud používáte látkové, měli byste začít s bezplenkovou metodou. Pokud se aktivně zabýváte bezplenkovou metodou, jste alternativní magor a dítě by vám měli odebrat.

Pokud rodíte v porodnici, jste málo průbojná a necháte se sebou manipulovat nemocniční personál, který jistojistě provede nepřípustné zásahy, jako prasknutí plodové vody dřív, než by praskla sama nebo císařský řez dřív, než by se dítě samo rozhodlo vylézt břichem a ne hlavním východem (Lékaři to tají, ale každé dítě má v placentě ukrytý malý nožík, a v případě komplikací je schopno se z matky samo vyřezat, což matku vzhledem k působení přirozeného hormonálního koktejlu nebolí, naopak zažije orgasmus a břicho samo sroste). Pokud však rodíte doma, ohrožujete zdraví sebe i svého dítěte, otec dítěte bude mít doživotní trauma a ten flek od krve na koberci v obýváku už nikdo nevyčistí.

Pokud vaše dítě ještě nechodí v roce na nočník, jste neschopná, neboť dřív se chodilo na nočník už od třech měsíců (myslíme samozřejmě 3 měsíců od početí, proto měli dřív ženy větší břicha – musel se jim tam vejít i nočník). Pokud vaše dítě již chodí na nočník v roce, pravděpodobně jste mu brzkým chozením na nočník způsobila doživotní trauma v oblasti vylučování a ono bude v patnácti tajně močit za stan svých vrstevnic z letního tábora.

Pokud doma uklízíte, zaděláváte svým dětem na alergie, protože každý přeci ví, že moc pořádku škodí, a ta chemie, to by jeden neřek, ta je hrozná. Pokud doma neuklízíte, jste neschopné prase a neumíte si věci zorganizovat, vždyť ani ty pleny nemusíte prát a všechno máte snadné a přesto doma bordel.

Pokud máte psa, riskujete život svých dětí, protože nikdy nevíte, kdy se dítě rozhodně vydloubnout psu očíčka a pes se rozhodne ukousnout dítěti hlavičku. Pokud nemáte psa, děláte ze svého dítěte asociálního neempatického člověka, protože je dávno dokázáno, že vztah dítě-zvíře již v raném věku buduje u dítěte mnoho kladných vlastností a dovedností (naučí se od psa např. slintat a funět).

Pokud nechodíte do práce, jste příživník systému a vyžírka a měla byste se stydět. Pokud chodíte do práce, jste nezodpovědná matka, neboť již Matějček říkal, že děti mají být výhradně s matkou až do věku 35 let, kdy ji zištně zavraždí, aby zdědily barák.

Pokud dětem vaříte, vystavujete je nebezpečí nekontrolovaných potravin. Pokud dětem kupujete přesnídávky, učíte je již od mládí jíst prefabrikované polotovary a to se vám jednou pekelně vrátí.

Pokud očkujete, propadla jste lobby farmaceutických firem a vaše dítě bude doživotní autista. Pokud neočkujete, zabíjíte své dítě a chováte se nezodpovědně vůči celé společnosti.

A tak je to se vším – s dovolenou, s hlídáním, s prarodiči, s podáváním alkoholu a heroinu dětem…

Pokud se vám toto uspořádání nelíbí, pořiďte si další dítě.

You may also like...

1 Response

  1. June 15, 2014

    […] Ze života u Ďáblického háje Hausfrau a Hausmann Skip to content HomeO nás ← Jak být správnou matkou […]

Penile Enhancement|The Best Time To Run For Fat Burning|California Cannabis Law On Cannabis Extract Oil