Kde se s dětmi jen tak pohoupat na laně… Lunapark zdarma pod Hvězdárnou Ďáblice

Když takhle oblézáte zábavní parky pro děti a různé atrakce, přemýšleli jste někdy, že podobné srandy jdou vlastně pořídit úplně zadarmo? Že stejný ranec zábavy a legrace není nutné cálovat, ale stačí si prostě jen najít místo, které vám podobné radovánky dopřeje zdarma?

My jedno takové luparkové místo známe. Samozřejmě, že u vchodu vás nepřivítají klauni v barevných maskách, hostesky v úsporných kostýmech a plyšový zajíc vysoký dva metry. Nikdo vám tady nebude rozdávat lízátka s logem pořadatele, ani pleny v barvách zookoutku, místo vláčku zábaváčku budete muset použít nohy a MHD, ale ta porce zábavy, legrace, srandy a bžundy bude stát za to.

Hit našeho zábavoparku – lano na provaze.

See full screen

See full screen

Pod Hvězdárnou Ďáblice se nachází naše oblíbená necertifikovaná atrakce jménem lano na stromě. Jestli vaše děti nikdy nevyzkoušeli lano na stromě – vezměte je sem! Já jsem to vyzkoušela – a adrenalin to tedy byl veliký!!! Rozmázla jsem se v prachu a děti se bavily možná ještě o trochu víc, než když v prachu brzdí samy. Naštěstí mě ale i tak z lana vyhodily!

Na tomhle stromě je přivázáno lano...

Na tomhle stromě je přivázáno lano…

...pevně uvázáno...

…pevně uvázáno…

...a tekhle se na něm dá létat!

…a tekhle se na něm dá létat!

Doplňková zábava – koně, výhled a dětské hřiště

Samozřejmě lano není jediná zábava široko daleko. Kousek od něj se pasou koníci. A pokud nejste líní, vylezte si ke hvězdárně, je zde super výhled. A kousek směrem k Ďáblickému háji naleznete i dětské hřiště!

Koně v Praze? Samozřejmě!

Koně v Praze? Samozřejmě!

A občerstvení?

Samozřejmě, důležité je žrádlo. Pokud stále váháte, zda se sem vydáte, možná vás nalákám na podzimní úrodu – ořechy a jablka. Hned vedle houpacího stromu rostou jabloně a ořechy, právě teď je doba sklizně!

No a pokud máte jiný tip na podobná místa, neváhejte je přidat do naší skupiny na Facebooku, nebo je rovnou zaznačte do veřejné mapky! Každopádně sledujte náš blog!

See full screen

You may also like...