Kouzelný netekoucí hrneček Canpol babies Lovi 360 °

S příchodem dětí, a tím, jak rostou, zaplavuje se byt dalšími a dalšími vychytávkami z předraženého polypropylenu; dětskou vaničkou, kýblem na koupání, různými lahvičkami, lžičkami a hrnečky. Jedním z nich je i netekoucí hrneček Canpol babies LOVi 360 °.

 

Vy, co nemáte děti, tyhle věcičky pravděpodobně neznáte (ale nebojte se, s příchodem potomků poznáte). Proto se podívejte na reklamní video.

Soustřeďte se na pasáž, kde je hrnek dnem vzhůru a neukápne z něj ani kapka. Oddělení marketingu na popisu a propagačních materiálech k takovémuto produktu pracuje full time odhadem půl roku ve třech lidech. Jedná se o těžkou práci. Musí vymyslet celou pohádku o tom, jak by děťátko, kdyby se učilo pít z normálního hrnečku, bylo mokré, prochladlo by, týden by leželo v horečkách a chřadlo by a chřadlo, nehledě na skutečnost, že by mělo žízeň, protože z hrnečku malé děti prostě pít neumějí.
Na druhou stranu, při pití z obyčejné lahvičky, by malý brouček nezískal ten správný návyk pití, a ještě v osmnácti by si na rande se svou vyvolenou přeléval dvojku červeného do značkové lahve se savičkou svého oblíbeného tvaru, tedy tou, která nejvíce připomíná mateřský prs.

A proto chytří designéři a inženýři vymysleli něco, čemu se říká kouzelný netekoucí hrneček. Hrneček již nepřipomíná prsa, ale opravdový skutečný hrnek a také se z něho pije podobným stylem. Jenže protože je kouzelný, při otočením dnem vzhůru nevyteče, nerozlije se a nechá si vodu uvnitř – toť teorie.

Ve skutečnosti náš kouzelný hrneček zlá čarodějnice proklela a přisoudila mu funkci sprchy. Což má sice výhodu, že se dítě během krmení zároveň i umyje, což je často potřeba, nicméně ztrácí se tím původní kouzlo netekoucího hrnečku:

Pochopitelně je možné, že náš hrneček byl špatně smontován, byl použit příliš velký nebo naopak malý utahovací moment nebo se stala jiná podobná uživatelská chyba. Ovšem zdůrazňuji, že takto teče od začátku, a teče tak i po výměně těsnění.

Nicméně pokud si tento text čte výrobce nebo prodejce hrnečku, může nám samozřejmě zaslat funkční model těsnění, abychom mohli natočit video nové, zcela netekoucí.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.