Mamablog 2016 – soutěž o hodnotné ceny

Zdravím všech našich pět čtenářů; bylo by milé, kdyby alespoň dva z vás hlasovali pro náš BIO-EKO-blog soutěži Mamablog 2016. Tím bychom měli již čtyři hlasy (dva, které jsem poslala ze svého služebního emailu a ze svého emailu se jménem za svobodna), a nevypadali bychom tak blbě.

Hlasovat je výhodné. Můžete totiž získat nějaké praktické dárky, jako poukázky do dětských obchodů na potřeby pro batolata! Pokud nemáte děti, nevadí. Vyberete si i tak – třeba s odsávačkou hlenů můžete trénovat již dnes na svém malém vlčákovi; vždyť přeci pejsek je nejlepší trénink na dítě! Strčíte mu hadičku do čenichu a vysajete mu pořádně čumák, uvidíte, že se mu bude hned líp dýchat!

Nebo nějaká literatura, po páteční kalbě není radno číst nic těžkého, a knížka „Silný jako medvěd“ by vám zvedla náladu. Samolepka růžového slona nad postel by také jistě potěšila každého intelektuála.

Na výhru máte pochopitelně šanci, i když budete hlasovat pro nějakou jinou maminku. Chápu, že některé z nich jsou opravdu sexy. Ale pokud vás už bude ruka svrbět, vzpomeňte si, že jsou to matky od dětí, pravděpodobně nějaký ten pátek kojily, porod udělal svoje… také chápu, že možná najdete nějaký blog, který vás bude míň urážet, bude takový milý, jemný a přátelský, že se neudržíte a zahlasujete pro něj.

No já se neurazím, stejně nemám armádu pravidelně hlasujících, ale jak říkám, alespoň dva hlasy byste nám poslat mohli. Třeba bychom i my pak vyhráli nějakou tu samolepku na zeď, zfetovanou opici by Hausmann moc potřeboval.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Boost Male Sex Drive Fast|Properties Of Magnesium As A Dietary Supplement|Can I Vape Cbd Oil Tincture