Milujete kostky? Vyrazte do Edenu!

Kostky

Kostky

Chcete dětem dopřát velkou hromadu kostek, ale nechcete si plastovým odpadem zaplavit celý byt? Chcete si zaplavat v kostkách, ale máte peníze tak na napuštění menší dětské vaničky? Rádi byste si zpestřili deštivé odpoledne? Máte rádi stavebnice? Baví vás si hrát? Vyrazte do pražského nákupního centra Eden – od 6. do 19. března 2017 zde mají otevřenou MEGA hernu plnou kostek MEGA BLOKS.

Kostky vám nestačí?

Kromě obří hromady kostek naleznete v dětském koutku i obrovskou zásobu kolejí a mašinek

Koleje

Koleje

kdo miluje Mašinku Tomáš (já k ní mám jisté výhrady, ale o tom jindy…), toho odsud nedostanete. Kromě zásob “obyčejných” vláčků zde naleznete i ty na baterky, které jezdí samy. Stačí postavit kolejiště, mašince vybrat vagónky a zapnout ji!

Náklaďáky, lehátka

V herně se nachází i mnoho aut a náklaďáků pasujících na Mega Bloks, trakaře a jiné plastové hračky.

Mega Bloks CAT malé autíčko lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Pro mladší sourozence jsou k dispozici lehátka a hrazdičky.

Na vlastní kůži…

Hernu jsme navštívili hned první den. Všechny hračky vypadaly nově, byly čisté a neponičené. Děti se krásně zabavily, dokonce tak, že mě babička povolila vzdálit se do přilehlého supermarketu (kde jsem zakoupila saně, Hausmann bude jistě rád..). Miminko si užilo hrazdičku, doma jsem ji zabavila, protože sloužila jako bojový nástroj starším sourozencům; zde chlapci nevěděli, kam dřív skočit, a co si s takovým množstvím kolejí počít. Herna nebyla přecpaná lidmi

Neváhejte a běžte!

Pokud byste hernu rádi navštívili, neváhejte. Běžte dřív, než budou hračky zaprášené, uslintané, upatlané a rozlámané (především plastové koleje nevypadaly příliš bytelně. Baterky se také časem vybijí. Pokud je vám 12+ půjčte si někde nějakého mladšího kamaráda, ať nevypadáte divně, že si chcete postavit hrad z obřích kostek… Herna je super. Já jsem si to užila.

PS: Vstup zdarma!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scientific Penis Enlargement 2018|Essential Supplements For Keto Diet|Inhale Oil Thc Carts