Na pískovišti – můj klid mi nikdo rušit nebude

Pískoviště je hrozně nepřátelské místo, kde dochází k neustálým konfliktům, nedorozuměním a rvačkám. Možná si říkáte, proč tedy matky na pískoviště chodí. Mohu vás ujistit, že kdyby si matky mohly vybrat, zda si dát v klidu pět vychlazených piv v hospodě nebo řešit problémy na pískovišti, vybraly by si hospodu. Jenže jsou tu ty děti, že, pro které matky dýchají, a kvůli nim podstoupí všechno – od nastřižení intimních partií po bitvu o bagr.

Většinou se snažím konfliktům vyhýbat, ostatním dětem půjčujeme naše bagry a traktory, hystericky ječím a jinak se zlobím jen na svoje děti. Dnes jsem ale musela být zákeřná na cizího chlapečka. Přišel k mému mladšímu dítěti a sebral mu bagr. Bral hračky i ostatním dětem. Byl to takový ten typ, co chodí od dítěte k dítěti a krade cizí hračky.

Je to celkem normální chování, alespoň v určitém věku (některým lidem vydrží do dospělosti, pokud máte kolegu v práci podobného ražení, tak vás upřímně lituji). Nicméně zmíněné chování dokáže pořádně naštvat, obzvlášť pokud přeruší dvouminutovou chvilku, kdy si moje děti hrály v klidu, nervaly se, nejedly písek a nepotřebovaly mě. Chtěla jsem se zle podívat na matku malého zloděje a zjistila jsem, že matka si čte. Chápete, její dítě přeruší můj klid, sama si čte a svého miláčka si nehlídá. Podívala jsem se na ni opravdu hodně zle, proklela jsem ji do pátého pokolení a pak jsem vymyslela, co udělám.

Pošeptala jsem svému staršímu synovi, že chlapeček v pruhovaném triku nám ukradl bagr, a že ho musí získat zpět. Díval se poněkud překvapeně, protože obvykle ho nabádám k půjčování hraček. Nicméně s radostným úsměvem se vydal k malému zloději. Chodí ve školce do věkově smíšené třídy a leccos pochytil…

Náš bagr nikdo krást nebude

Náš bagr nikdo krást nebude

Co vám budu povídat, bagr získal. Násilím, pochopitelně. Jako bonus na chlapečka hystericky ječel (to pochytil od maminky) a sprostě mu vynadal (to má zas od tatínka). Byla jsem opravdu pyšná matka. Pochválila jsem ho. Malý chmaták se rozeřval tak, že si cizí matka zapomněla dát záložku do knížky a ten den už si nepřečetla ani písmenko. Jak vidíte, všechno dobře dopadlo.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Best Pill To Make Her Horny|Full Liquid Diet Supplements|Hemp Bombs Cbd 2000mg