On nic nedělá – pejsek na dětském hřišti

Máme na našem sídlišti veliké štěstí. Nepotkáváme tu žádné zlé psy. Všichni psi, kteří tu chodí, jsou vychovaní, nekoušou, milujou děti, pocházejí z rodin, kde mají hodně vnoučat, které celá smečka miluje. Po všech psech tu jejich páníčci uklízejí, takže se vůbec nebojím, že když moje roční dítě na trávě upadne, rozmaže si hovínko po zádech. Dokonce tu máme psy, kteří jsou tak čistotní, že když je vpustíte na písek na dětském hřišti, tak to tam nebudou očurávat. Nebudou značkovat ani herní prvky, bylo by to proti jejich přirozenosti! Stejně, jako je proti jejich přirozenosti vrčet a hryzat děti, které by jim třeba strčily prst do oka, vytrhly chlupy nebo zatahaly za ocas.

Pejsek pouze očuchává tabuli na dětském hřišti

Pejsek pouze očuchává tabuli na dětském hřišti

Je to báječné, protože se tu vůbec nemusím bát, když nějaký chlupatý miláček přiběhne bez varování k mému potomkovi na pískoviště, a začne ho olizovat. Za normálních okolností bych měla strach, že dítě psa odstrčí nebo ho zatahá za chlupy, a pes si to vyloží jako výzvu k boji. U nás na sídlišti ne. Tady jsou psi vychovaní, na děti zvyklí, a neznají nic lepšího, než když se jim cizí děťátko pokusí ukousnout ocas. Nebýt těchto hodných úplně cizích psů, naše děti by vyrůstaly bez psí lásky a vyrostly by z nich chladnokrevní dospělí trpící alergiemi všeho druhu.

Zbytečná cedule

Zbytečná cedule

A proto navrhuji ignorovat velkou ceduli u vstupu na hřiště! Myslím, že pravidla a zákazy jsou jen pro nebezpečné lidi. Pokud máte zbraň, ale nemáte ji nabitou, klidně můžete na ostatní mířit. Pokud nikoho nepřejedete, klidně můžete jet v obci stovkou. A pokud máte vychovaného psa, klidně ho nechte pobíhat na oploceném dětském hřišti mezi cizími dvouletými dětmi. Ta obrovská cedule s přeškrtnutým psem pro vás neplatí. A já budu opravdu ráda, protože bez obohacení o sliny Vašeho pejska, bych měla neodolné děti. Ještě nás, prosím, příště všechny sešlehejte kopřivami, abychom netrpěli na revma.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Hanging After Pumping Penis Enlargement|Weight Loss Supplement Black Urine|Can You Sell Cbd Oil With Stripe