Orienťák se třemi dětmi – choďte na menší akce, nejsou tam davy!

Rádi vám tady kromě provařených akcí a tipů na výlet prezentujeme i lokální či méně známé věci. Akce a místa, jejichž organizátoři a majitelé se vyprdli na marketing, a nevěnovali sto buřtů na soutěže na sto mateřských blogů, nemají kontakt na šéfredaktora celorepublikového plátku, ani nedali pár táců do reklamy na Facebooku.

I na Erasmu v Katalánsku jsme neoblejzali jenom památky z průvodce, nýbrž jsme prozkoumali každou akci, která visela na letáku na autobusové zastávce. Jo, z těch máme nejvíc vzpomínek!

Tentokrát jsme se zúčastnili závodu! Vydali jsme takhle na Orientační běh pro veřejnost pořádaném komunitním centrem Vlna Ďáblice.

Byla jsem nadšená. Výhoda těchto komorních akcí často bývá, že jsou profesionálně připravené, nicméně účast na nich není masová. Žádné čekání.

Matka s kočárem běží za zbytkem týmu...

Matka s kočárem běží za zbytkem týmu…

Dostali jsme mapu s perfektně vyznačenými kontrolami, všechny kontroly byly tam, kde být měly, prostě krása. Žádné kyselé ksichty a chaos.

Těžší úseky jsme zvládli s přehledem!

Těžší úseky jsme zvládli s přehledem!

Trasu jsme zvládli v téměř rekordním čase na to, že jsme šli (běželi) ve složení matka, kočárek, 3 děti 2-6 let, jeden medvěd, jeden ježek, pět klacků a jedno poleno. Abyste si to uměli představit ještě lépe – orientační běh patřil mezi akce, na kterých jsem se na táboře vždy ztratila, a trávila oběd v lese na malinách… A tady jsem provedla celý tým až do cíle!

Kontrola - kdo jí najde první?

Kontrola – kdo jí najde první?

V cíli každý dostal medaili, autíčko, sušenku a diplom. No stálo to za to. Tři malá auta na setrvačník a na večer jsme měli zábavu… Sušenka před večeří není každý den, takže také svátek…

Byla by velká škoda, kdyby podobné akce časem pod tlakem akcí s profesionálním marketingem za zadkem zanikly. Pomozte sdílet akce ze svého okolí v naší skupině Kam s dětmi na výlet, dovolenou a za zábavou, a inspirujte ostatní!

A taky sledujte náš blog na Facebooku!

You may also like...