Skvělá zpráva pro budoucí rodiče – opakované použití jednorázových nástrojů

Pro ty, co stejně jako já máte před porodem jisté obavy, vyšla dnes skvělá zpráva! Doufám, že to není nějaký politický drb z MF Dnes.

Rodičky již nejsou za pokusné králíky, protože v nemocnicích se používají zásadně již prověřené jednorázové nástroje, ne, že to někdo neozkoušené vyndá z pytlíku a fikne vás!

To je absolutní bomba! Sestry totiž už vědí, s čím pracují, každý kus je originál a tak se člověk může cítit bezpečněji. Úplně slyším: “Té paní včera šla tahle kanylka zavést bez problémů, a to se, prosím, celá klepala, jaký měla absťák, máte asi nějaké divné žíly!” – v milém nemocničním prostředí pak mají lepší šanci zhodnotit, kdo je na vině, když něco nefunguje – a nástrojem to není, ten je odzkoušený.

Jen bych ještě vynechala tu sterilizaci; jak se píše v článku, jednorázové nástroje nejsou dělané na opakovanou sterilizaci a vysoká teplota je může poškodit (jako třeba PET lahev oproti lahvičce z PP).

Ušetřila by se i práce a v neposlední řadě čas. Prostě si zaplatíte jednorázová zrcadla a jen, co je vyndají z vaší spolubydlící, můžete jít na vyšetření. Zkrátí se čekací doby. A žádné strachy, kdyby matka nebo dítě něco chytily, české zdravotnicví je již na takové úrovni, že je oba bude léčit nejmodernějšími postupy.

Nechápu, kdo by pak ještě chtěl rodit doma! Nebo si snad myslíte, že porodní asistentky chtějí ty zašpiněné věci skladovat a tahat k další rodičce?

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

What To Do About Low Sex Drive Male|Supplement For Visceral Fat Loss|Is Cbd Hemp Oil Addictive