Státní svátek o obchoďák zavřený – co teď s těma dětma budeme dělat?

Tak tedy fakt nevim, co budeme zítra dělat. Normálně trávíme víkendy následovně: Naložíme děťátka do autosedaček a vyrazíme směr Lidl. V Lidlu je necháme vyběhat kolem akční nebídky, někdy mají i hračky a chlapci si pěkně pohrají.

Následuje dvouhodinovka v Glóbusu. Tam mají chatrnou ostrahu, kluci se naobědvají a napojí. Když nezlobili, jedeme za odměnu do Ikey. Po spaní ve vystavených postelích je frkneme do koutku a máme klídeček na dlouhé hodiny.

Obchody různě střídáme, aby nebyla nuda; od toho bydlíme v Praze, královně supermarketů a diskontů. Někdy jedeme pro zpestření třeba do Kauflandu v Liberci, aby se děti taky někam podívaly.

Místo knížek prohlížíme letáky...

Místo knížek prohlížíme letáky…

Ve všech obchodech pochopitelně předstíráme, že děti nejsou naše. Pokud to prostory umožňují, zmizíme do přilehlé kavárny. Blbý je, že občas se nám nějaký dítě vrátí moc brzy. Obzvlášť náš šestitýdenní kojenec. Někdy se taky chlapci dostanou do rozhlasu: “Chlapeček, co má za maminku TLUSTOU BÁBU a za tatínka MLADÍČKA je k vyzvednutí na informacích. Prosíme rodiče o okamžité vyzvednutí a uhrazení škody!”

Máme dobrou pojistku a navíc, markety si svých i nezletilých zákaníků váží. Tudíž si můžeme dovolit trávit v nich veškerý volný čas.

Jenomže teď nám tatíček stát korzování po obchodech zrušil. A proto se ptám: “CO MÁME SAKRA DĚLAT?” Nebýt zásahu státu, ani by mě nenapadlo trávit čas jinak.

PROSÍM O RADU!!!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Excercised To Enlarge Penis|Diet Tapeworm Pills|Buy Cbd Cooking Oil