Zábava dvouletého dítěte

Na malém dítěti je krásné to, čím se dokáže radovat a zabavit. Největší legrace samozřejmě je, když si maminka nebo tatínek nabijí kokos a u toho nadávají – není větší zábavy než matka, která si do nohy zabodla malého Shreka z Kindervajíčka. Dále je opravdu dobré rvát mamince klávesy z notebooku.

Kupodivu se dá dítě zabavit i jinak. U nás momentálně kromě bublifuku vedou saláty – kniha receptů z Apetitu. Na každé stránce je vyfocený veliký salát. Tuto knihu je třeba číst alespoň pětkrát denně, několik desítek minut v kuse. Každý, kdo přijde na návštěvu, musí číst saláty.

Číst saláty není jen tak. Já jsem to zprvu neuměla, saláty byly Hausmannova výsada. Já jsem akorát dokázala dítě přivést k zuřivosti, když jsem na obrázek fazolek říkala „lusky“. Následovalo dlouhé, ječivé NÉÉÉÉÉÉÉ!. Fazolky jsem bohužel nepoznala ani poté, dítě demonstrativně bušilo hlavou do koberce. Jak jsem ale mohla tušit, že to nejsou ani lusky, ani fazole, ani snad hrášek, ale fazolky.

Naštěstí se rychle učí nová slova, proto dnes již není třeba mít obavy. Saláty zná naše dítě nazpaměť, každou chybnou identifikaci rychle upraví. Kus kus – vejce – krevety – zálivku. Pokud máte chuť, můžete k nám tedy přijít v klidu na návštěvu a užít si svou hodinku se saláty. Mimo to máme ještě polívky a maso a sushi.

You may also like...

Reddit Red Pill Erection|Family Medical And Weight Loss Portal|Anointed Full Spectrum Cbd Oil