Zdobení oken

Vy, co jste se mi smáli kvůli reklamním samolepkám, které jsem si objednala, se teprve budete divit, co jsme s nimi udělali! Jak jsme s nimi zabavili děti na 10 minut (zdá se vám 10 minut bez bitvy málo? Zřejmě nemáte tři děti).

Okna jdou zdobit různě… Zubní pastou, křídami nebo… samolepkami!

Existuje mnoho různých způsobů, jak vyzdobit okna. Dost lidí si např. kreslí na sklo bílé sněhuláky křídou rozmatlanou ve vodě. Nemyslím si, že by Hausmann ocenil rozmatlanou křídu všude po bytě. Asi by neměl druhý den v čem jít do práce… Klávesnici by tato pleťová maska také zřejmě neprospěla.

Někdo vymyslel dokonalý způsob malování pomocí zubní pasty. Ehm, ehm, zubní pastou si my zdobíme zrcadlo v koupelně dvakrát denně. Nicméně pokud byste na zubní pastě trvali, stačí trochu zubní pasty rozmělnit v ústech a rovnoměrným prskáním nanést přes šablonu na okno. Trochu nechutné, co?

Co by to bylo za zimu bez ozdobených oken!?

Reklamní samolepka...

Reklamní samolepka…

My jsme si vzali reklamní samolepku a ozdobili jsme si okno s ní. No dobře, nenalepili jsme si na okno upoutávku, že prodáváme pračky, myčky, trouby. Samolepku jsme rozstříhali a obrázek jsme složili z odstřižků – taková mozaika. Vystřihli jsme kolečka, čtverečky, lichoběžníky, mnohoúhelníky a nepravidelné flusy. Mnohem bezpečnější a praktičtější než prskání pasty. Podařilo se mi naše geny nasměrovat, aby vytvořili sněhuláka. Se stříháním jsem pomáhala, přiznávám, jinak by měl sněhulák místo nosu malý dětský prstíček.

Sněhuláček panáček, nad ním modrý obláček

Sněhuláček panáček, nad ním modrý obláček

Během týdne se obrázek zázračně přeskupil a z nudného sněhuláka se stal žižkosěhulák na prkně. Podezírám Hausmanna, ale důkazy nemám.

Sněhulák na prkně

Sněhulák na prkně

Zábava pro děti bez lepidla – no neber to!

A víte, co je na těchto samolepkách nejlepší? Drží pouze elektrostatickou silou! Žádné lepidlo, žádné čištění okna propanolem a jinou smradlavou organickou chemií! A to se vyplatí. S dětmi dvakrát! Už jdete prosit do elektra, aby vám nějaké dali?

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.