Bojovka Bróni Sprosťáka k vytištění

Rádi byste dětem připravili bojovku, ale nemáte čas nic sepisovat, vymýšlet a hledáte inspiraci? Můžete si vytisknout tu naši; bojovku Bróni Sprosťáka.

Bojovka je ke stažení ve wordu, abyste si mohli editovat otázky, místo pokladu a rozdělení písmenek podle dětí.

Jak na Bojovku Bróni Sprosťáka?

Původní bojovka je určena pro 5 dětí. Pokud chcete bojovku přizpůsobit jinému počtu dětí, musíte některé části upravit. Původní bojovka je určena pro venkovní použití – na zahradě s kompostem a v okolí zahrady.

Úvodní dopis

Nejprve děti dostanou úvodní dopis. Můžete jim ho schovat do schránky, předat v obálce nebo schovat pod polštář. V úvodním dopisu musíte změnit text “Dítě 1” až “Dítě 5” za jména dětí. Pokud máte jiný počet dětí, přizpůsobte tuto část. V naší bojovce bylo v pokladu Lego. Pokud chcete dát do pokladu jinou odměnu, změňte text o panáčcích z Lega.

Rozstřihaná písmenka

Po zahradě budou mít děti rozstřihaná písmenka. Písmenka jsou rozdělena do 5 oddílů, přičemž každý se má vytisknout na papír jiné barvy. V případě jiného počtu dětí je potřeba rozdělení písmen na skupiny změnit. Písmenka děti seřadí podle čísel, která u nich jsou, a dají dohromady vzkaz, který říká, že z bot si mají vzít kartičky pro vyplnění a jít po fáborkách.

Kartičky jsou v botách.

V botách (tzn. v botníku nebo třeba v holinách) najdou děti kartičky pro vyplnění. Tyto kartičky si s sebou vezmou na trasu po fáborkách – záleží na vás, kudy trasu povedete. Po cestě musíte schovat kartičky s otázkami. Otázky je možné přizpůsobit věku dětí. Výsledná zpráva je KOMPOST. Pokud chcete poklad schovat jinam, přizpůsobte písmenka u správných odpovědí.

Poklad bude v kompostu…

…nebo kdekoliv jinde. Nezapomeňte však, že jednotlivé části na sebe navazují!

Poklad do bojovky pro děti
Poklad do bojovky pro děti bude v kompostu – nebo u něj…

Tak už stahujte:

Máte nápad na lepší bojovku? Našli jste chybu? Dejte nám vědět!!! Přidejte se k nám do skupiny Pokusy a jiné zábavy s dětmi. Nebo sledujte náš blog!

You may also like...

Hydro Max 30|Weight Loss At 40|Cbd Hemp Oil Europe