O nás – třetí dítě a jiné story

Jsme Hausmann a Hausfrau. Máme tenhle osobní blog a tři děti. Chlapečky. Pravděpodobně vás zajímá, zda plánovaně nebo neplánovaně. Zda jsme chtěli holčičku. Když budete číst tenhle blog, tak se to dozvíte (Pokud ho číst nechcete, tak vpravo nahoře je takový křížek, na který se dá kliknout).

Nejlepší blog na světě? Jste správně!

Věříme, že se z něj stane nejčtenější blog. O dětech, životě, vaření, eloxování. Původní blog hausfrau.ic.cz pravděpodobně vinou ic.cz kleknul, a tak jsme založili nový na subdoméně krásné healthy-lifestylové domény cizrna.info

Dozvíte se zde o našem životě – především životě s dětma, látkových plenách a jiných pravdách. Dalo by se skoro říct takový mama blog, ale Hausmann není žádná mama.

Dřív, dokud jsme se nerozmnožovali, dělali jsme i jiné věci než přebalování. Náš starý blog ze studia v Tarragoně si můžete přečíst zde.

Třetí dítě? Ano nebo ne? A další věci…

Můžete se k nám přidat na Facebook do skupiny nebo na Facebook stránky! Budeme moc rádi, protože jen díky čtenářům se z tohoto blogu o mateřství a kecech může stát opravdová perla internetu.
Kontaktovat nás můžete přes Facebook: