Kámo, fejkovou čepici nenos, aneb co nás ještě čeká

Tak kámo, dneska jsem jala busem z rehabilitace, vole, a vobřím kočárem jsem zabírala půlku autobusu, kámo. A představ si, kámo, přistoupila skupina pubertálních hošíků, a zabrala tu druhou půlku busu. Už se tam fakt nikdo nenarval, kámo, i když bába s berlema se snažila, a cizí matka s parchantem v kočáru je trochu zjebala.

Kámo, Mára nepozná fejkovou čepici!

Kámo, Mára nepozná fejkovou čepici!

Představ si kámo, co vyprávěli za story. Jednou si takhle jeli sto devadesát pětkou, přestoupili na jinej bus, a pak zas nastoupili do tý stejný sto devadesát pětky, když jela zpátky z konečný. Tomu říkám dobrodrůžo, kámo. A vole, Mára má fejkovou čepici, vole, a tvrdí, že není fejková. On Mára ani nepozná fejkovou čepici, a bude tvrdit, že neexistujou boty za třináct a půl. Nepozná fejkovou čepici a chce se bavit o botách? No a taky, a to je kámo nejlepší, se Betyna rozbulela na zemáku a pak bulela na záchodě. Kápo týhle skupinky to měl z první ruky, vole. Jó a vo přestávce rozmrdali někomu jeho lahev. Asi Márovi, prostě mu ji, kámo, vymrdli z ruky, kámo, a vona se rozmrdla. Ale když von neví nic vo botách, kámo, ani vo čepici, a teď má ještě rozmrdlou lahev.

Teda vole, mateřský nevyspání je drsný, ale co nás čeká v pubertě? Z maminky bude matka, z tatínka fotr, a běda tomu, kdo koupí fejkovou čepici, kámo! Hroznej věk, kámo.

You may also like...

4 Responses

 1. Jannie says:

  Tak to jsem se opravdu zasmála :D. Ač mi táhne na osmnáct, doufám, že jsem takhle strašnou mluvu moc často nepoužívala :D.

 2. Hausfrau says:

  No a já jsem si zas uvědomila, jak jsem ve třiceti stará, a že to nebude trvat dlouho, a bude ze mě MATKA.

 3. Jindra says:

  Moc jsem se pobavila!! 😀 Děsím se, až tenhle věk přijde i na moje děti.. 🙂

 4. Hausfrau says:

  Tak to jsem ráda, že se článek líbil 🙂 Taky se děsím…

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Penis Stretching Protective Wrap|Orlistat Diet Pills Side Effects|Hemp Wellness Cbd Oil