Koupaliště Sadská – kam se z Prahy zajet vykoupat

Koupaliště v Praze bývají během letních veder narvaná k prasknutí, proto se jen nabízí popojet za vodou někam dál. Kolem Laba se nacházejí bývalé pískovny, které jsou nyní zatopené a vhodné ke koupání. Jednou z nich je jezero Sadská.

Nádherné koupaliště v přírodě

Nádherné koupaliště v přírodě

Pláže i plážičky, ve stínu i na sluníčku

Kolem jezera je dostatečné množství malých plážiček – některou jsou vhodné ke slunění, některé zakrývá stín stromů. Celá vodní plocha se dá pohodlně obejít nebo objet na kole. Nachází se zde i občerstvení a chemické záchody.

Většina záchodů je funkčních, ale stane se...

Většina záchodů je funkčních, ale stane se…

Pro koupání s dětmi je to ideální koupaliště. Voda je čistá, písek vhodný ke stavění vodních děl, a i prostoru je zde poměrně dost. Když si správně vyberete, nemusíte ležet na přímém slunci, a až začnou děti zlobit, zavelíte ke krátké procházce okolo vody.

Pláže okolo jezera Sadská

Pláže okolo jezera Sadská

Jak se sem dostanete?

Zaparkovat se dá na louce v blízkosti jezera za drobný poplatek. Autobus jezdí do přilehlého městečka Sadská z Nymburku. K nádraží Sadská je to dál, skoro 2,5 km, což v letním vedru nemusí být s kopou dětí ideální. Ale i to se dá…

Sadská - parkovací louka

Sadská – parkovací louka

Pokud byste raději vyrazili někam jinam, mrkněte na naši mapku s různými tipy na výlet. Můžete se také přidat do naší skupiny na Facebooku.

A jestli máte také doporučení, kam s dětmi, přidejte odkaz do veřejné kopie naší mapky!

Každopádně nás sledujte na Facebooku.

You may also like...

Rhino 69 Sex Pills Alcohol|Green Botanical Slimming Pills|Cannabis Oil Vape Wholesale