Papírová oblékací panenka k vystřižení

Protože naše výchova není dostatečně gender vyvážená, rozhodla jsem se chlapcům vyrobit papírovou oblékací panenku (panáčka). Papírové panenky k vytištění jsem sice na internetu nalezla, ale vesměs nesplňovaly mé požadavky na gender neutralitu, protože když už, tak už. Jistou roli také sehrál fakt, že nemáme momentálně tiskárnu, protože ji chlapci využívají jako basketbalový koš a hází do ní různé předměty, které, zdá se, znemožňují tiskárně plnit její původní funkci.

Je libo papírové panenky na oblékání?

A protože nejsme žádní škrti, přinášíme tuto panenku pro všechny k vytištění ZDARMA. Možná se vám nebude líbit, tak, jako mně se nelíbily pestrobarevné panenky na internetu, nicméně jak se říká: Darovanému koni na zuby nekoukej. Takže pokud zrovna máte funkční tiskárnu, je tu pro vás naše:

Výchovná vystřihovánka

Panáček oblékací k vystřižení v pdf

Je opravdu lepší než ty předvybarvené, jelikož si ji každý může dodělat dle svého gusta (vyšší level by byl už jen prázdný papír, ten předložím zdarma k vytištění v příštím vydání našeho blogu). Ale vážně. Je známo, že děti si více váží věcí, které si musely vyrobit, proto se u panenky, kterou si vybarvily samy, odhaduje delší životnost.

Jak to vypadá, když si děti vyrábějí panáčka samy...

Jak to vypadá, když si děti vyrábějí panáčka samy…

Musíme ji ovšem přiznat jednu velkou vadu; přes mé snahy gendrově vyvážit naši výchovu a věnovat se tedy pro změnu modě a oblékání, zajímalo naše chlapce na panence nejvíce to, KDE MÁ SAKRA BAGR?!

Máte podobný nápad? Přidejte se do skupiny o pokusech nebo do skupiny o vystřihovánkách.

You may also like...

1 Response

  1. Tak mámo, teď musíš vyrobit ještě ten bagr 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published.