Kam s dětmi v Praze? Na pohádku do Planetária běžte po běhu. Lívancovém!

Planetárium nabízí program pro děti

Planetárium nabízí program pro děti

Planetáriu Praha dávají o víkendu pravidelně pohádky pro děti. Má cenu se tam vypravit? A jak výpravu do planetária zkombinovat s další zábavou pro děti? Máme pro vás tip, jak děti unavit, zabavit i nasytit!

Nejprve běh pro lívanec…

Každou první sobotu v měsíci se v pražské Stromovce koná „Lívancový běh“ zvaný též „2 míle s úsměvem“. Jde o otevřený závod pro všechny příchozí – i pro děti. Jak už název napovídá, celková trasa běhu jsou 2 míle. Trasa není náročná a zvládnou ji i děti (ty, co uběhnou dvě míle). Závod není nijak vyhrocený a panuje na něm přátelská atmosféra. Jako odměna pro každého účastníka je připraven sladký lívanec! No neberte to! My ten Hausmannův snědli dřív, než jsme ho stihli vyfotit…

Ve Stromovce je moc pěkné hřiště

Když se všichni vzpamatujete ze sportovního klání, vydejte se procházkou přes dětské hřiště do Planetária na pohádku. Přijďte s předstihem, abyste si stihli prohlédnout expozici. Od dob mého mládí se leccos změnilo. Exponáty jsou pohyblivé, interaktivní, na druhou stranu je ale toto místo mezi návštěvníky stále oblíbenější.

Když jsme byli malí, býval o víkendovou pohádku jen velice malý zájem. Což vyhovovalo mému tatínkovi, dnešnímu dědečkovi. Návštěvou planetária s vnoučaty byl poněkud rozladěn, neboť nebyl v celém sále sám, jak byl zvyklý.

Pohádka v Planetária

Já bych vám ji všem doporučila. Jediná nevýhoda je, že v zatemnělém sále po ranním běhu a sladkém lívanci to mohou některé děti zalomit, a připravit vám tak pěkně dlouhý večer. Proto si vezměte studený oběd s sebou a dejte jim po obědě ještě jednu procházku Stromovkou!

 

Chcete znát další tipy na výlety? Podívejte se na naši mapku!

Můžete se také přidat do skupiny o výletech nebo sledovat náš blog!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ginkgo Biloba Male Libido|1800 Calorie Vegetarian Indian Diet Plan|Raw Cannabis Oil