Kam s dětmi na výlet – cesta může být i cíl aneb do Pardubic vlakem

Když Hausmann zjistil, že existují vlaky s dětským koutkem, začal vymýšlet, kam pojedeme, a kterého dobrovolníka vezmeme s sebou. Hausmann je poměrně vyhraněný proti Českým Drahám (co jízda s ČD, to stížnost), proto tuto kratochvíli zajistil u konkurence.

Vzali jsme naše tři děti, dědečka a vyrazili s RegioJetem do Pardubic. Stálo to za to?

Jízda vlakem s dětským koutkem

Pro naše děti je jízda vlakem zážitek sám o sobě. Dětský koutek má 6 míst a každé dítě má nárok na místo. Ve vlaku je k dispozici občerstvení, hračky a velká obrazovka. Na zabavení dětí – aby neotravovaly – asi fajn, ale nám přišlo trochu líto, že z cesty tolik nemají. Jinak se jim ale nápad líbil. Jeli jsme z Prahy do Pardubic, což je ideální vzdálenost.

Co vidět v Pardubicích?

Pardubice jsou město perníku. Pokud si přejete turistiku, vyrazit můžete na Kunětickou horu. Na náměstí se dá vylézt na věž, dále pak navštívit velká dětská hřiště, projet se na šlapadlech nebo si zapůjčit kola (koloběžku) a užít si výlet na kolech.

Kam dál?

Pokud byste raději vyrazili někam jinam, mrkněte na naši mapku s různými tipy na výlet. Můžete se také přidat k naší skupině na Facebooku.

A jestli máte také doporučení, kam s dětmi, přidejte odkaz do veřejné kopie naší mapky! Zde najdete také tipy ostatních lidí!

Každopádně nás sledujte na Facebooku.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

How To Remove Hard Skin With Listerine Penis|Scientific Research Best Exercises To Burn Belly Fat|50 Year Old Man Cures Lung Cancer With Cannabis Oil