Papírové nádraží – vystřihovánka

Občas trpím mírnými obavami o svou budoucí kariéru a odborné uplatnění. Nicméně, myslím si, že mám jasno! Znáte ty příběhy žen, co na mateřské změnily směr, objevily své skryté nadání, dostaly nápad, staly se milionářkami a hrdinkami článků typu: „K podnikání ji inspiroval její syn!“ nebo „Na mateřské nezahálela, teď šéfuje padesáti zaměstnancům!“

ABC – časopis mladých vystřihovatelů

Při čekání na vlak nevstupujte do kolejiště!

Při čekání na vlak nevstupujte do kolejiště!

Myslím, že až uvidí můj nový počin, budou na mě stát frontu v ábíčku. Určitě ho také oceníte! Jedná se o jednoduchou vystřihovánku nádraží, nebo spíše zastávky se stříškou. Chtěla jsem ji původně vytvořit v nějakém programu, ale nakonec mi přišlo jednodušší pomoci si pravítkem a fixou – i když mě při tom jedno dítě píchalo do zadku trojúhelníkem („Mamí, na co je tohle?) a druhé mi v nepravidelných intervalech tahalo za čtvrtku („Kdy už to bude?“).

Vystřihněte si nádraží!

Moderní technologie jsem využila až na vytvoření kopií, a proto se s vámi mohu podělit. Místo kávičky s kolegyní nebo na nudné poradě si dnes můžete vystřihnout tohle nádraží. Pro děti je také vhodné, pokud vám nevadí, že ho vybarví jinak, než jste chtěli vy (jako chápu, že se mají děti nechat, ale představovala jsem si něco víc, než dvě čáry vodovkou…).

Můžete si ho stáhnout ve formátu pdf – A3

Jedná se pouze o scan mého nákresu, nijak jsem to neupravovala…

Papírové nádraží pdf – formát A3

Nebo přímo obrázek…

Papírové nádraží - vystřihovánka

Papírové nádraží – vystřihovánka

Pokud znáte nějaký program, v kterém bych se rychle naučila tvořit vystřihovánky nádraží, zastávek a podobných radostí, sem s ním!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Extra Large Penis Girl|Invokana As A Weight Loss Drug|Will Nicotine Vaperizer Work For Cannabis Oil