Rusko – služební cesta

Protože Evropa trošku stagnuje, nestaví se nové fabriky v Evropě, ale třeba v Indii, Číně nebo Rusku. A jedna nová fabrika na sádroš se teď v květnu najížděla v Rusku. Do Ruska jsem se mohl pracovně vydat na 2 roky, ale Hausfrau tam nechtěla se mnou, a tak jsem tam jel sám jen na pár týdnů. Pak jsem se vrátil zpět do Česka, kde zatím plánuju s Hausfrau zůstat. Ale nikdy neříkej nikdy. Třeba jednou klaun Fanrompuj s charismatem mokrýho hadru a jeho spoluklauni dojebou Evropu takovým způsobem, že Hausfrau ještě ráda s Hausmannem pojede na východ. Protože v Rusku sice je trošku nepořádek, ale taky spousta příležitostí. A jen tak mimochodem dámy, chtěly byste radši muže jako Rompuj, nebo muže jako Putin? Ale to jsem odbočil, níže je fotoreportáž z Vorsmy, Pavlova a Nižného Novgorodu:

Vorsma je desetitisícové městečko asi 60 km jihozápadně od Nižného Novgorodu. Městem prochází ulice Lenina. Ve Vorsmě se nachází fabrika na zdravotnické potřeby a na výrobu nožů pro armádu. U východního kraje Vorsmy se rozkládá jezero s klášterem.

Více fotek z Vorsmy

Pavlovo je šedesátitisícové město na břehu řeky Oky, asi 80km jihovýchodně od Nižného Novgorodu. V Pavlovu se vyrábějí autobusy různých velikostí, zejména ale menší autobusy s desetiletí téměř nezměněným designem. Jezdí po celém Rusku a na Ukrajině. A protože jsou levné, vyváží se i do Afriky.

Více fotek z Pavlova

Nižný Novgorod je milionové město na soutoku Volhy a Oky a je hlavním městem Nižegorodské oblasti, kterou obývá 6 milionů lidí. Gubernátor Nižegorodské oblasti má tedy podobnou zodpovědnost, jako např. premiér Slovenska. Nižný Novgorod má 2 linky metra. V Nižném Novgorodu se nachází automobilka GAZ (vyráběla např. Volhy) a taky škodovácký závod, kde se vyrábí Yeti. Možná i díky tomu zavedla od Nového roku Ural Airlines přímé lety Praha – Nižný Novgorod.

Více fotek z Nižného Novgorodu

A na závěr: FOTKY PEJSKŮ!!!

You may also like...

1 Response

  1. June 16, 2013

    […] fotky ze služební cesty do Ruska jsem Hausfrau ukázal až po […]

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Only Half Your Penis Gets Hard|Diet Pills Cause Erectile Dysfunction|Can Cbd Oil Be Used Worth Oxycodone