Smysluplný dárek do dvacky – pro chuďasy i ty, co všechno mají

Blíží se Vánoce, svátky míru a klidu. Možná se letos chcete vyhnout prasárničkám na parkovišti u Tesca, možná nechcete nikomu dávat kýčovité figurky prasátek, možná se nechcete bít s ostatními zoufalci u regálu s bonboniérami.

Levný a užitečný dárek?

Možná přemýšlíte, že byste letos darovali něco užitečného. Možná nemáte peníze. Možná chcete obdarovat někoho, kdo už všechno má, a nic nechce.

Povím vám, co hodně lidí řeší; funkční osobní teploměr. Rtuťové teploměry jsou zakázané a ostatní teploměry si z vás dělají dobrý den, a to i přes svou vysokou cenu.

Thermoval Duo scan lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Když je člověku špatně, nebo nedejbože dítěti, nemá zrovna náladu rozčilovat se s nepřesným teploměrem.

Přesný lékařský teploměr

Přesný lékařský teploměr

Existuje řešení. Teploměr NexTemp nebo v dětské verzi TraxIt. Má na sobě okénka s krystalky, které mají různou teplotu tání a jsou odstupňované po 0,1 °C. Roztavením okénko změní barvu. Teploměr je přesný a levný – kus vychází pod 20 Kč!

Tento teploměr skutečně měří – porovnání s digitálními teploměry naleznete zde. Bohužel, když jsem se dnes koukala, nenašla jsem jediný e-shop, kde by teploměr měli momentálně skladem. Takže pokud po něm po mé chvále budete toužit, asi vás stejně nemine obíhání lékáren a ta pravá vánoční nakupovací atmosféra, jak má být… Anebo můžete počkat, až vám ho dáme my 🙂

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.