Zrcadlový labyrint v Líbeznicích

Milovníci protáhlých obličejů, obřích bot, šišatých hlav a zeštíhlujících efektů se nemusí plazit jenom na Petřín. Svým pohodlným auťákem si můžete svézt zadek až do Líbeznic u Prahy. Zde v přízemí Divadla kouzel Pavla Kožíška naleznete Zrcadlový labyrint.

Zrcadlový labyrint

Zrcadlový labyrint

Co od Zrcadlového labyrintu očekávat?

Pokud potřebujete narychlo vymyslet nějakou zábavu pro různě staré děti, můžete se vydat právě sem. Součástí celé atrakce je zrcadlové bludiště, křivá zrcadla, antigravitační místnost a pár dalších optických klamů.

 

Foťáky s sebou

Obzvlášť vy, co se rádi fotíte, nezapomeňte si nabít telefon. Antigravitační místnost je prostě pokoj, ve kterém je všechno naaranžováno obráceně. Když se v antigravitační místnosti vyfotíte, vypadá to, že jste přilepeni na stropě. Pokud sem jedete, můžete děti zabavit plánováním, jak se v této kouelné místnosti vyfotí.

Pozor na otisky prstů!

Dětem vezměte s sebou rukavice, aby nematlaly na zrcadla. Jednorázové, které se rozdávají u pokladny, jsou hrozně veliké. Jo a pak jim taky vysvětlete, že nemají ty rukavice sundávat. No a vůbec, že se zrcadla neolizují a narážet do nich mastným čelem je taktéž nevhodné. Stejně tak smrkat se má do kapesníku… Ale vy máte určitě hodné děti, že?

Pozor na otisky!

Pozor na otisky!

A pokud byste raději vyrazili jinam, mrkněte na naše další tipy z tohoto blogu:

Nebo se k nám přidejte do Facebookové skupiny o výletech.

Levitující stolek - račte se vyfotit!

Levitující stolek – račte se vyfotit!

You may also like...

1 Response

  1. March 2, 2018

    […] V Líbeznicích si můžete užít pohodovou zábavu v zrcadlovém labyrintu. Nezapomeňte si vzít foťáky do antigravitační místnosti a k zakřiveným zrcadlům. Psali jsme zde. […]

Leave a Reply

Your email address will not be published.