Kam v Praze s dětmi? Beachclub Ládví nabízí obří pískoviště i hřiště!

Beachclub Ládví na Praze 8 je rodičům i dětem velmi otevřen.

V zimě zde každé úterý a čtvrtek dopoledne otevírají veliké kryté “pískoviště“. V praxi to znamená, že jeden z volejbalových kurtů přenechají napospas dětem, jejich kyblíkům, traktorům a bagrům.

Nejprve se mi zdálo, že z jemného písku nejde dělat pořádné bábovička, ale nakonec jsme se na mokrý písek dobagrovali. Bábovky i bagry si na písek vezměte svoje.

V chladnějších dnech bývá na pískovišti chladno; písek je studený a chvíli trvá, než se hala vytopí. Z fotek to nemusí být zřejmé, ale plavky a trenky nechte pod oteplovačkami. I když jak kdy.

Beachclub ale není jen zimní zábava. V teplejším období roku naleznou děti venku velkou nafukovací tranpolínu. K dispozici je také hřiště s běžnými i náročnějšími prolézacími prvky.

Rodiče potěší občerstvení, protože co by to bylo za hlídání bez oroseného pivečka? Bez koláčku ke kafíčku?

Celoročně potom Beachclub nabízí kroužky pro děti, a co je super, i nevýkonnostní; bez nervních tatínků a povinných víkendových zápasů. Kroužky pro děti 3-6 let se navíc platí jednorázově a můžete přijít i jen na jeden trénink, kdykoliv, žádný stres! Rezervace je on-line. S sebou potřebuje dítě jen pití, protože se běhá v ponožkách a balón vám zapůjčí. Low-cost sport.

V programu ale naleznete i jednorázové akce nebo letní příměstské tábory. Každý si tu prostě najde něco!

A až budete mít volejbalu dost, vyrazte na nějaký náš jiný výlet.

Pravidelně o nich referujeme na blogu, nebo ve skupince o výletech.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.