Jak jsme věnovali kočárek – kočárek zdarma a za odvoz

Přidejte se k nám na Facebook!

Měli jsme na chatě už hodně starý kočárek, který neodpovídal našim vysokým standardům absolventů prestižní světové univerzity, nezvládal rallye bahno-šutry-les a Hausmann ho neměl rád, proto jsme se rozhodli ho někomu darovat. Nenapadl mě nikdo z okolí, kdo by takovýhle ošklivý kočárek chtěl (pokud by se vám byl býval hodil, tak se omlouvám).

Pomoc v nouzi?

Jak všichni víme, matky jsou chudé (ne duchem, pochopitelně, ale nemají prachy), proto jsme ho hned nevyhodili do popelnice. Dala jsem inzerát, že kočárek daruji za odvoz, napsala místo vyzvednutí a čekala hromadu odpovědí.

A dočkala jsem se.

Kočárek zdarma láká davy!

Většina odpovědí byla bez pozdravu, bez podpisu. Zájemci požadovali více foto, změřit, zvážit, vyčistit, přesné parametry jako od výrobce, včetně recenzí. Nikdo si přece za 0 Kč nebude kupovat kočárek v jiném než TOP stavu. Jedna paní se mě ptala na přesný věk, pro který je kočárek určený. Další požadovala zaslání poštou a jedna dokonce, abych jí ho přivezla do Berouna. Několik lidí slíbilo, že si přijede, nepřijel nikdo, většina bez omluvy.

Prodali jsme kočárek… značka levně

Nakonec si kočárek koupil pán na Aukru v KUP TEĎ za 1 Kč. Tím jeho aktivita skončila, nijak nereagoval. Na mou výhružku, že ho (kočárek, ne pána) babička odveze do kontejneru, nereagoval. A tak jsme se kočárku zbavili ve prospěch místních bezďáků!

Poté se zájemce z Aukra samozřejmě ozval, dožadoval se své výhry a byl silně rozladěn, když jsem mu oznámila, že kočár už má Pepa z Hlaváku a vozí v něm starý papír.

Závěrem bych chtěla ještě jednou zdůraznit, že kočárek už nemám, tudíž ho nemohu ani změřit, ani dovézt do Berouna.

You may also like...