Tati, vyprávěj pohádku o zlobivých klucích!

Dva zlobiví kluci si vzali pytel mouky a velkou plastovou lahev s kečupem a šli ven. U jezírka viděli, jak na lavičce sedí dvě mámy a vedle nich spí v kočárcích mimina. Dvě mámy si povídaly, a tak si nevšimly, že se mimina začínají probouzet. Zlobiví kluci se na sebe podívali a řekli si, že něco zkusí, schválně, co se stane. A tak dali jednomu miminu otevřenou láhev s kečupem a druhému otevřený pytel s moukou.

Pohádka pro děti on-line…

Obě mámy pořád žvanily, a tak si ničeho nevšimly. Jedno mimino začalo mačkat láhev s kečupem a z lahve vytékal kečup. Miminu se to líbilo, a tak začalo matlat kečup po kočárku. Druhé mimino se hrabalo rukou v pytli s moukou.

…trochu netradiční pohádka

Obě mámy pořád mlely a mlely, takže si pořád ničeho nevšimly. Najednou ale mimino s kečupem lahev zmačklo, takže vyletěl obrovský stříkanec jedné mámě přímo do obličeje. Ta zaječela, takže druhé mimino se leklo a zamávalo s otevřeným pytlem mouky.

Lavička i oba kočárky se zahalily do oblaku mouky a všichni byli jako sněhuláci. Mouka se navíc přilepila na kečup, takže nešla vytřepat z oblečení. Obě mámy křičely: “Co to má znamenat?! Kdo to udělal?” a kašlaly, jak vzduchem létala mouka. Zlobiví kluci se smáli a radši se vzdálili, aby neměli průšvih.

Smáli se tak moc, až je to unavilo, a tak šli domů, umyli se a hned usnuli.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Erectile Dysfunction Tablets Over The Counter|Healthy Diet Chart For Womens In Hindi|Charlottes Web Cbd Vs Epidiolex