Hotelová snídaně s dětmi – kam s dětmi v Praze?

Hotelová snídaně...

Hotelová snídaně…


Hausmann, jakožto otec tří chlapečků, má občas geniální nápady. Jeden z nich bylo jít s chlapci na hotelovou snídani. Sám totiž tyhle snídaně miluje. Dříve hodně pracovně cestoval, a zatímco jeho manželka obstarávala domácnost, on tvrdě dřel ve dne v noci po hotelech.

Kam jít v Praze na hotelovou snídani?

Víte, kam zajít v Praze na hotelovou snídani? Musíte hledat na slevových portálech. Hausmann vybral tuhle přímo v centru Prahy.

Je to akce pro děti?

Ptáte se, zda je vhodné jít tam s dětmi? Jasně, že jo! Turisté přeci přijeli do Prahy za zážitky, ne? Tak rádi posnídají s nevychovanými hajzlíky.

Vchod na snídani...

Vchod na snídani…

Nesmíte je krmit předem!

Dělám si legraci, samozřejmě. Naši tři chlapečci jsou nějak vedeni! Základ úspěchu je nedávat jim žádnou snídani předem tak, aby přišli na snídani hladoví. Hladové děti jedí a nemají čas na hlouposti. Další doporučení je jít na snídani hned zrána.

Přiznávám, že hotelová snídaně mě nutí nejít příkladem v oblasti zdravého stravování...

Přiznávám, že hotelová snídaně mě nutí nejít příkladem v oblasti zdravého stravování…

Vezměte si pomocníky!

Také vždycky bereme někoho dalšího s sebou. Dědečka, babičku a tak. Pokud si vyberete stejný podnik jako my, vězte, že akce se koná v podzemí, kam se jde točitým schodištěm, a vyrazte raději bez kočáru.

A nebojte se, když jsme to zvládli my se třemi chlapečky do pěti let, zvládnete to taky. Po snídani se můžete projít centrem Prahy a navštívit Karlův most nebo Pražské Benátky.

Máte jiný tip na to, kam vyrazit s dětmi? Přidejte se do skupiny o výletech nebo přímo na Facebooku blogu.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.