10 tipů kam s dětmi v Praze na konci zimy

Už brzy začne jaro. My vám přinášíme souhrn toho nejlepšího, co jsme v zimě v Praze navštívili. Inspirujte se a vyrazte dříve, než začne hlavní turistická sezóna. Co doporučujeme ještě stihnout, než zaklepe na dveře sluníčko a přijde jaro? Kam vzít děti v Praze?

#1 Divadlo

K zimě patří kultura. I s dětmi můžete do divadla. A ne ledajakého. Na Hlavním nádraží hrají pohádku pro děti s opravdovými modely vlaků. Psali jsme zde.

Vláčky - funkční

Vláčky – funkční

#2 Koncert

Opravdu kulturně se s dětmi můžete naladit v Rudolfinu. Česká Filharmonie zde pořádá koncerty určené přímo dětem. Tak neváhejte, naše děti si to užily. Psali jsme zde.

Rudolfinum

Rudolfinum

#3 Hvězdárna

Hvězdárna Ďáblice promítá pravidelně pohádky. Můžete ale přijít i jen na pozorování oblohy. Vždyť které dítě nemá rádo vesmír? Psali jsme zde.

Hvězdárna Ďáblice

Hvězdárna Ďáblice

#4 Planetárium

Kromě skutečné hvězdné oblohy můžete vyrazit na tu do Planetária Praha. I zde to bude s pohádkou. Psali jsme zde.

#5 Bruslení

Pokud se chcete věnovat zimním sportům, využijte četné ledové plochy. Zapomeňte chvíli na to, na kolik asi sportoviště vyšlo daňové poplatníky, a s dětmi si zabruslete. Kde jsme bruslili my? Psali jsme zde.

K dispozici jsou opory - ryby

K dispozici jsou opory – ryby

#6 Na pořádný výlet

Ani v zimě nemusíte sedět pouze uvnitř. Vydejte se na procházku podle naší mapky. Doma nemusíte nechávat ani kočárek. Chcete se inspirovat naším zimním výletem? Psali jsme zde.

Přívoz – svezete se?

#7 Zrcadla

V Líbeznicích si můžete užít pohodovou zábavu v zrcadlovém labyrintu. Nezapomeňte si vzít foťáky do antigravitační místnosti a k zakřiveným zrcadlům. Psali jsme zde.

Antigravitační místnost

#8 Beachclub

Za sportem vyrazte i do Beachclubu Ládví. A také na kryté pískoviště, do dětského koutku, na kávičku nebo na večeři. Psali jsme zde.

#9 Lodičky na Vltavě

Možná se vám to nezdá, jít v zimě na lodičky, ale teple se oblékněte a využijte toho, že turistická sezóna není ještě v plném proudu. Pražské Benátky vás mile překvapí svařáčkem a čajem. Psali jsme zde.

Loďky jsou vytápěny

Loďky jsou vytápěny

#10 Hotelová snídaně

A když už toho pobíhání, výletování a sportování budete mít dost, dejte si jednou pořádnou snídani. Hotelovou snídani. Klidně s dětmi. Protože do konce března se v centru Prahy prodávají snídaně samostatně. Pak už jen pro ubytované. Tak dobrou chuť! My se dobře najedli – psali jsme zde.

Hotelová snídaně...

Hotelová snídaně…

A pokud je vám to pořád málo, prohlédněte si všechny naše tipy z mapky.

Nezapomeňte se také přidat do naší skupinky o výletech a k našemu blogu! Další inspiraci už chystáme!

You may also like...

2 Responses

  1. Annamarie Tučková says:

    Diky za tipy. Divadlo jsem rovnou rezervovala na zitrek a moc se tesim. O necem takovem jsem vubec nevedela:-) Minuly tyden jsem byla s detma ve Slanem pro nejaky bazarovy kocarek a cestou jsme to vzali pres muzeum : http://backontrees.cz/tip-na-vylet-slanske-muzeum-stoji-za-navstevu/

  2. Hausfrau says:

    Tak snad to stálo za to, vždycky se bojím, že někoho pošleme někam, kde nebude spokojen 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pills To Make Penis Larger|Low Carb To Lose Belly Fat|Viscaus Cannabis Oil